248 Fashion House

2017 yılında; Nihal Burakgazi tarafından İstanbul Cihangir semtinde kurulmuştur.248 Fashion House ‘Bohemian Princess’ teması altında zamansız ve yıllar geçtikçe değerli kalacak kapsül koleksiyonlar tasarlamaktadır.

SADECE ELBİSELER

Dünya moda trendlerine bağlı kalmadan, kıymetli ve doğal kumaşlardan tasarlanmış elbiselerin yer aldığı kapsül koleksiyonların üretildiği kategoridir. Modeller sadece bir adet tasarlanır ve sipariş üzerine tekrar edilmektedir. Genellikle zengin ve görkemli detaylara sahip olan tasarımlar kadınların kendilerini biricik ve özel hissetmesini sağlar.

BİR TANE VE TEKRARSIZ

Markanın genel üretiminden arta kalan materyalleri kullanarak tasarladığı, eşi benzeri ve asla tekrarı olmayan modellerin yer aldığı bu kategori, geri dönüşüme hizmet vermeyi hedefleyen bir felsefe ile hızlı modaya karşı duruşunu göstermektedir.

AKSESUARLAR

Altın, gümüş, pirinç, krom ve degerli taşlarla tasarlanmış koleksiyonların olduğu bu kategori; aynı zamanda, dünyanın farklı ülkelerinden toplanmış vintage ve antika parçalardan oluşan bir arşive sahiptir.

EV VE DEKOR

Kıymetli ve doğal kumaşlarla tasarlanmış stil tamamlayan ev tekstili ürünleri ve dünyanın farklı ülkelerinden toplanmış vintage,antika gibi ev-dekor objelerinin yer aldığı kategoridir.

for English